Konferansjer - zdjęcie

Conrado Moreno

Conrado Moreno


Conrado Moreno- Szypowski,  jeden z bohaterów programu „Europa da się lubić” emitowanego przez ponad pięć lat na antenie programu drugiego telewizji polskiej.  
Występował w takich programach jak „Taniec z gwiazdami”, „Fort Boyard”, „Taniec na lodzie”, „ Jaka to melodia”, realizował dla „Pytanie na śniadanie” felietony w Hiszpanii i Niemczech. Latem 2008 roku współprowadził w TVP Info program turystyczny „Okno na Polskę”.
Od pięciu lat jest konferansjerem, prowadził pokazy mody, wybory Miss m.in. wybory Miss Olsztyna, wybory Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2009 i 2010, wybory Miss Parowozów w Wolsztynie w latach 2005, 2006, 2010, wybory Miss Miedwia oraz konferencje, prezentacje, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach i Gdańsku, eventy dla firm, gale sportowe oraz imprezy plenerowe, spotkania integracyjne między innymi dla pracowników Pekao S.A na Teneryfie w 2006 roku, dla wszystkich gości Forum Ekonomicznego w Krynicy 2009 roku. 
Prowadzenie Conrado  charakteryzuje się dużą swobodą i luźną atmosferą. Nawet w poważne wydarzenia potrafi wpleść osobiste anegdoty oraz elementy kabaretowe. Na życzenie przygotowuje konkursy oraz może doradzić przy tworzeniu scenariusza imprezy. Może także zaśpiewać kilka piosenek w języku hiszpańskim. Conrado prowadzi także spotkania dla mediów, np. przy prezentacji produktów kosmetycznych, linii odzieżowych czy samochodów. Prowadzi również koncerty, od 2009 roku współorganizuje Festiwal Flamenco w Warszawie, a także pomaga od czterech lat organizować Hiszpańską Niedzielę na Solcu- imprezę związaną z odpustem Kościelnym przy Kościele Świętej Trójcy w Warszawie, miejscu w którym przechowywany jest najstarszy zabytek kultury hiszpańskiej w Polsce.
Jest wolontariuszem i uczestniczy w spotkaniach z dziećmi w Szpitalach, Domach Dziecka, Szkołach Podstawowych i ponadpodstawowych. Współpracuje z Fundacją Pomocy Szkole oraz z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Zna język angielski, niemiecki i hebrajski. Jest wyznawcą zasady „ w zdrowym ciele zdrowy duch” i nie ma dla niego dnia bez sportu. Zawsze znajdzie czas na trening na siłowni, bieg na świeżym powietrzu czy pływanie na basenie.
Pisze wiersze, teksty piosenek- w językach polskim i hiszpańskim, marzy o prowadzeniu własnej audycji radiowej- ponieważ uwielbia rozmawiać z ludźmi a tym bardziej słuchać ich wypowiedzi.
W 2007 roku wydawnictwo „Otwarte” wydało książkę „Europa w Kuchni”, której Conrado jest jednym ze współautorów. W niej właśnie opisał najciekawsze hiszpańskiej przepisy kulinarne. Wkrótce ukaże się jego osobisty przewodnik po Madrycie wydany przez wydawnictwo „Pascal” pod tytułem „Mój Madryt”.

Uwielbia także motoryzację, w zeszłym roku został zaproszony przez Team Martini Racing na imprezę motoryzacyjną Rage Race gdzie przez trzy dni mógł prowadzić legendę - Ferrari Modena 360.


Eskander - agencja artystyczna

Organizator Imprez "Konferansjerzy"
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 OPOLE

Darek Grzegocki
kom. 668 515 513
tel. 77 442 02 20
darek@eskander.com.pl

Natalia Wojciechowska
kom. 668 034 391
tel. 77 441 01 01
natalia@eskander.com.pl

Nasze inne serwisy związane z kabaretami, branżą artystyczną:

» Piosenkarki
» Covery
» Kabarety» Piosenkarze
» Konferansjerzy
» Zespoły Muzyczne
» Kabaretony
Copyrights 2013 © "Konferansjerzy" Agencja Artystyczna Eskander   | Polityka Cookies