Konferansjer - zdjęcie

Grzegorz Małecki

Grzegorz Małecki


Grzegorz Małecki - aktor teatralny, filmowy, dubbingowy. Jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. 

Od 2000 roku czołowy aktor w zespole Teatru Narodowego, na deskach którego zagrał kilkadziesiąt przedstawień. Jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród aktorskich, m.in. Feliksy Warszawskie, nagroda im. C.K. Norwida, Paszporty Polityki. 

Laureat Feliksa Warszawskiego w 2010 r., w kategorii najlepsza drugoplanowa rola męska. Współpracuje z Teatrem TV i Polskiego Radia. 

Jako lektor nagrał blisko setkę słuchowisk radiowych. Udziela głosu w reklamach radiowych i telewizyjnych, w audiobookach oraz w bajkach dla dzieci. Na swoim koncie ma liczne role serialowe, m.in."M jak miłość", "Prosto w serce" oraz filmowe: "Lejdis", "Och, Karol 2". 

W 2011 roku poprowadził z Maciejem Stuhrem widowisko telewizyjne "Smuteczek, czyli ostatni naiwni", w którym wcielił się w postać Jerzego Wasowskiego (Pan X). Ambasador kampanii "Słuchaj ze smakiem" oraz "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka". 

W roli konferansjera poprowadził m.in. wieczór sylwestrowy w Operze Narodowej oraz komercyjne imprezy zamknięte .Eskander - agencja artystyczna

Organizator Imprez "Konferansjerzy"
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 OPOLE

Darek Grzegocki
kom. 668 515 513
tel. 77 442 02 20
darek@eskander.com.pl

Natalia Wojciechowska
kom. 668 034 391
tel. 77 441 01 01
natalia@eskander.com.pl

Nasze inne serwisy związane z kabaretami, branżą artystyczną:

» Piosenkarki
» Covery
» Kabarety» Piosenkarze
» Konferansjerzy
» Zespoły Muzyczne
» Kabaretony
Copyrights 2013 © "Konferansjerzy" Agencja Artystyczna Eskander   | Polityka Cookies