Konferansjer - zdjęcie

Anna Matusiak

Anna Matusiak


Anna Matusiak – dziennikarka telewizyjna i radiowa. Przygodę z mediami rozpoczęła mając 16 lat. Współpracowała wtedy z Telewizją Regionalną Zagłębia Miedziowego w Lubinie przy realizacji programu, pt. „Kto rano wstaje”. Historia poniekąd zatoczyła koło, bo od września 2011 roku znowu „rano wstawała”, by budzić widzów jako gospodyni „Kawy czy herbaty?” (TVP1) Z Telewizją Polską związana od 2004 roku. Do 2009 roku współpracowała z Oddziałem TVP we Wrocławiu i Radiem Wrocław. W 2010 roku – po przeprowadzce do Warszawy, związała się z Polskim Radiem (Radiem dla Ciebie) i TVP Polonia. Prowadziła program „Polska 24”, a także – wspólnie z Arturem Orzechem – „Kulturalni PL”. Równoległe przez ostatnie lata współpracowała z TVP1 z programem „Kawa czy herbata?”. Obecnie prowadząca autorskiego programu informacyjno - rozrywkowego "Na Tapecie" w Telewizji Superstacja. Codziennie "na żywo" spotyka się z gwiazdami i informuje widzów o nowościach z czerwonego dywanu. 


Na kolejnych etapach drogi zawodowej zajmowała się różnorodną tematyką i formami dziennikarskimi: news, felieton, reportaż, film, program informacyjny, program interwencyjny. Jednak zawsze – ze względu na wykształcenie i zainteresowania – najbliższa jej jest tematyka kulturalna.


Jest absolwentką Filologii Polskiej i Teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie rozwija swoją wiedzę i pasję teatrologiczną jako doktorantka na wydziale kulturoznawstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Miłością do najciekawszego zawodu świata – dziennikarstwa – zaraża swoich studentów.

Ma spore doświadczenie w prowadzeniu koncertów, eventów, gal, konferencji, wydarzeń kulturalnych (m.in.:prowadzenie wspólnie z maestro Wiesławem Ochmanem koncertu „Gustaw Holoubek in Memoriam”,prowadzenie wspólnie z maestro Wiesławem Ochmanem koncertu z okazji rozdania Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, prowadzenie koncertu muzycznego „Hity na czasie 2011” (W Inowrocławiu i w Bydgoszczy – TVP1),prowadzenie Koncertu Bożonarodzeniowego w Gdańsku 2011 r. (TVP1), scenariusz i prowadzenie Koncertu Charytatywnego „Piłsudski pamięcią przyzywa” w Wilnie (TVP Polonia), prowadzenie Gali Mody „Złoty Wieszak 2009” w Lublinie oraz „Gali Mody Polskiej” w Warszawie, regularne prowadzenie imprezy „Dolnośląski Klucz Sukcesu”, etc.).

Więcej zdjęć:

   Eskander - agencja artystyczna

Organizator Imprez "Konferansjerzy"
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 OPOLE

Darek Grzegocki
kom. 668 515 513
tel. 77 442 02 20
darek@eskander.com.pl

Natalia Wojciechowska
kom. 668 034 391
tel. 77 441 01 01
natalia@eskander.com.pl

Nasze inne serwisy związane z kabaretami, branżą artystyczną:

» Piosenkarki
» Covery
» Kabarety» Piosenkarze
» Konferansjerzy
» Zespoły Muzyczne
» Kabaretony
Copyrights 2013 © "Konferansjerzy" Agencja Artystyczna Eskander   | Polityka Cookies